Přihlašte se k odběru novinek.
Pro lepší náladu vám hned v prvním e-mailu pošleme e-book antistresových omalovánek jako dárek zdarma. Omalovánky Zvířata obsahují 30 krajkových obrázků zvířat k vybarvení. Doufáme, že vám udělají radost.

O nás

 

Vítejte v naší malé rodinné firmě plné kreativity a lásky k umění! Jsme tým nadšenců, kteří spojili své vášně a umělecké nadání k vytvoření jedinečných produktů pro vás.


Je nás celkem pět, jeden muž a čtyři ženy. Dohromady máme deset dětí, deset koček, tři psy a jednoho papouška.


V našem ateliéru v srdci jižních Čech se věnujeme výrobě originálních samolepek na zeď, samolepkových převlékacích panenek, nažehlovaček a tetovaček. Vše je tvořené podle našich vlastních grafických návrhů a ilustrací. Milujeme děti, přírodu a zvířata, a tuto lásku se snažíme vtělit do každého kousku, který z naší dílny vychází.


S radostí sdílíme naši vášeň pro kreslení, malování a tvoření s vámi. Každý výrobek, který najdete na našich stránkách, je výsledkem naší lásky k umění a touhy přinést do vašeho domova kousek naší radosti. Od nažehlovaček, které oživí váš šatník, až po samolepky na zeď, které přidají kouzlo do každého pokoje, náš sortiment je plný jedinečných, hravých a barevných designů.


Sledujte náš příběh, inspirujte se naším uměním a nechte se unést do světa, kde se setkávají kreativita, rodinná pohoda a láska ke krásnému. Naším cílem je přinést do vašeho domova dobrou náladu a vykouzlit úsměv na tváři vám i vašim dětem. Gekonky jsou tu pro vás - buďte s námi součástí této barevné cesty!

 

Poslechněte si krátké povídání o nás a o naší vášni pro českou ilustraci: Zlaté české ručičky na rádiu Blaník

 

 

 

logo ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Vyjádření souhlasu s využíváním cookies bude platné následujících 90 dní.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím